Азаров каратиме "винахідників" перевірок бізнесу

Азаров каратиме "винахідників" перевірок бізнесу

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагає покарати тих, хто "винаходить" перевірки бізнесу. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду.

"Вчора Президент особливо наголошував на неприпустимості дублювання контрольних функцій або, з дозволу сказати, "винахідливості" в призначенні надуманих позапланових перевірок без рішення суду. І вимагав рішуче припинити таку практику. Так от, я вимагаю, щоб такі "винахідники" перевірок були моментально і принципово покарані. Кожна перевірка без законних підстав - це надзвичайна ситуація. Тільки так це треба сприймати", - сказав прем'єр.

За його словами, кожна перевірка повинна призначатися виключно за рішенням першого керівника контролюючого органу.

"І саме він буде персонально відповідати за її обгрунтованість і наслідки. В першу чергу це стосується Міністерства доходів і зборів. Це міністерство повинне бути не генератором перевірок і дріб'язкової "опіки" бізнесу, а генератором взаємної довіри та економічних стимулів для добросовісної роботи бізнесу", - зазначив Азаров.

Мітки:

бізнес перевірка бізнеса азаров податкова бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create