Великим землевласникам хочуть підняти податки

Великим землевласникам хочуть підняти податки

Народний депутат від Партії регіонів Віктор Жеребнюк запропонував Верховній Раді переглянути принципи сплати і ставки сільськогосподарського фіксованого податку, пише Комерсант-Україна.

Депутат зареєстрував законопроект N2683, яким ініціює його зарахування до місцевих бюджетів, тоді як зараз цей податок надходить до державного бюджету.

Автор документа впевнений, що це дозволить збільшити концентрацію фінансових ресурсів у бюджетах територіальних громад та забезпечить їх стабільне наповнення.

Крім того, ставку податку для сільгоспвиробників, які мають у своєму розпорядженні більше 100 га ріллі, сіножатей або пасовищ, запропоновано збільшити практично у вісім разів - з 0,15% до 1,15% від нормативної оцінки 1 га.

У проекті говориться, що для землевласників до 100 га ставка залишиться незмінною - 0,15%.

За оцінкою Жеребнюка, обсяг сплаченого податку збільшиться майже на 6 млрд грн. За його даними, платники фіксованого податку, які мають у розпорядженні землі площею понад 100 га, використовують всього 25 млн га.

Мітки:

податок земля бюджет нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create