В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю до 21 років

В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю до 21 років

Нацкомісія з моралі пропонує ввести заборону на продаж алкоголю з досвіду США - тим, кому ще не виповнилося 21 років. Про це заявив голова Національної експертної комісії із захисту суспільної моралі Василь Костицький.

Він додав, що "підготовлений проект закону і відправлено звернення до Асоціації міст та Асоціації сільських і селищних рад, з якими у нас підписані угоди про заборону продавати спиртне особам до 21 року".

Пропонується також заборонити "розміщення таких закладів ближче, ніж 100 метрів від навчальних та релігійних установ, заборона роботи в селах кафе, в яких продається спиртне".

"У нас вже 40% підлітків від 14 до 18 регулярно вживають алкоголь, тут ми абсолютні лідери в Європі. Майже 12 літрів алкоголю на одного українця, а за даними ВООЗ - більше 8 літрів на людину веде до руйнування нації. В 90-му році у нас було 5,4 літра на людину. З 90-го року ціни на продукти харчування зросли в 4-10 разів, горілка коштувала 8 руб., а зараз до 30 грн. Стало дешевше пити, ніж їсти. Потрібно разом рятувати націю" , - пояснив Костицький причини запропонованих змін.

Нагадаємо, що чинний Закон "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" забороняє продаж алкоголю особам до 18 років.

Мітки:

продаж алкоголю діти заборона бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create