Україна після Євро-2012 стала популярною

Україна після Євро-2012 стала популярною

Експерти відзначають, що в другій половині 2012-го року українські міста відвідали приблизно 4 мільйони іноземців. Це на 20% більше, ніж було гостей з-за кордону в 2011-му році.

У рейтингу Всесвітнього економічного форуму за конкурентоспроможністю у сфері туризму Україна піднялася з 85-го на 76-е місце. Крім того, відомі у світі туристичні видання, такі як Trip Advisor, Glob Spots, National Geographic і Lonely Planet вперше в 2013 році почали радити Україну, як невідомий куточок Європи, відпочинок в якому коштує значно дешевше, ніж в інших країнах континенту.

Зокрема USA Today пише, що проживання в Україні обійдеться американському туристу в $ 50 в день, що на $ 5 дешевше ніж в Монголії і на $ 30 дешевше, ніж у сусідній Угорщині. Серед іноземців популярні пам'ятки архітектури світового масштабу в Києві, Одесі, Львові та Криму, а також водяні санаторії на Західній Україні. 

У свою чергу начальник управління туризму Львівської міської ради Надія Радіоненко підтверджує, що після Євро-2012 місто змогло по-новому звернути на себе увагу іноземців. У другому півріччі 2012 року гостей з-за кордону тут збільшилася на 14% - до 500 тисяч чоловік. За словами Радіоненко, серед туристів значно збільшилася кількість німців та поляків. У Криму ж у 2012 році відпочивали 2 мільйони людей з іноземними паспортами. При цьому кількість росіян збільшилась на 20%.

Однак, незважаючи на привабливість і дешевизну в України є головний недолік, який іноді відлякує гостей з-за кордону - проблеми з інфраструктурою.

Мітки:

україна туризм рейтинг туристи бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create