Українці стали їсти менше хлібобулочних виробів. Але це все ж не означає, що українці стали витрачати менше грошей на купівлю хліба. Навпаки, за ті ж чотири роки в грошовому вираженні ринок хліба в Україні виріс на 45%.

Такі тенденції експерти ринку пояснюють переорієнтацією споживача на більш дорогі сорти хліба. Згідно з даними GFK Україна, тільки за 2012 рік споживання соціальних, тобто найдешевших, сортів хліба знизилося на 11%. При цьому преміальний сегмент показав істотне зростання - +28% (у натуральному вираженні).

Так, якщо в 2008 році на соціальні сорти хліба доводилося 88% від всієї виробленої продукції, то у 2012 році - 69%. Середньоціновий сегмент хлібобулочної продукції зріс з 11% до 24%, а преміальний - з 1% до 7%.

Логічно, що на преміальні сорти хліба переходять споживачі з більш високим рівнем доходів. До прикладу, в сім'ях, в яких на одну людину припадає понад 3,5 тис. грн. доходу, споживання соціального хліба знизилося з 80% до 56%. При цьому в сім'ях з доходом на одну людину в 1,2 тис. грн. споживання знизилося з 92% до 74%.

Зниження споживання соціальних сортів хліба багато в чому пов'язане з погіршенням його якості. Згідно з результатами опитування GFK, кожен третій українець зауважив погіршення якості хлібобулочної продукції.

"Споживачі з високим рівнем доходів більше за інших респондентів відзначили погіршення якості хліба - 42%. Це демонструє нестачу якісного хліба саме для споживачів з високими доходами", - коментує Марина Забарило, керівник відділу Consumer Scan компанії GFK Україна.

За її словами, 22% українських сімей постійно купують несоціальні сорти хліба. Взагалі не купує преміальний хліб кожен четвертий українець. Головна причина - висока ціна і не завжди виправдана якість.