Інтернет-магазин Мегасвіт представляє увазі клієнтів новинку - компактний та зручний велотренажер для дому H 699 Home Bike від провідного виробника BH Fitness, Іспанія. Велотренажер H 699 підходить для безпечного силового тренування всіх м'язів, зокрема, для тренування серцево-судинної і дихальної системи.

Home Bike забезпечений програмою Body Fat, що служить для визначення надлишкової кількості жиру в організмі; характеристик «підйом у гору» і т.д. Регульовані по горизонталі стійка, консоль і висота сидіння дозволяють індивідуально налаштувати велотренажер під конкретного користувача.

Ще одна особливість Home Bike H 699 - наявність світильника на задній частині. Безшумна робота дозволяє використовувати велотренажер в домашніх умовах.

Зручний РК-дисплей на консолі показує час, пульс, швидкість та інші показники. У велотренажері є транспортувальні коліщата, за допомогою яких його можна легко переміщувати.

Купити тренажер Ви можете, не виходячи з дому, а лише зробивши попереднє замовлення на сайті інтернет-магазину Мегасвіт.