Складено рейтинг найбагатших банкірів

Складено рейтинг найбагатших банкірів

На вершині банківського Олімпу місця небагато. Це коло обраних, навчених сивиною фінансистів, які почали свій шлях до багатства ще в минулому столітті.

Найбагатшим банкіром на сьогоднішній день є Джозеф Сафра. У далеких 1960-х він спільно з батьком заснував BancoSafra, який сьогодні є шостим за величиною приватним банком в Бразилії.

Йому 73 роки, а його місце в списку Forbes - 52-е. Розмір стану Сафри - 13, 8 млрд доларів. На сьогоднішній день Сафра є найбагатшим банкіром в Бразилії.

Трохи поступається в кількості активів багатому бразильцеві Луїс Карлос Сарм'єнто. Свою кар'єру він починав як простий адміністратор будівельної компанії. А сьогодні Сарм'єнто - президент і співвласник великого банку GrupoAvalAccionesyValores в Колумбії.

Йому 79 років, і він керує своєю фінансовою імперією через сина. До речі, Сарм'єнто відрізняється щедрістю: він купив 400 квартир колумбійцям, постраждалих в результаті зсувів.

Наступний у фінансовому рейтингу - Петро Келлнер. Колись Келлнер водив пошарпаний Volvo і перекушував в McDonald's, а тепер він - 110-й номер у списку Forbes, і при цьому йому не так вже багато років - 47. У кишені Келлнера - 10,4 млрд доларів, він очолює банк PPF.

Без представників Сходу в цьому рейтингу ніяк. Сулейман Аль Раджі народився з платиновою ложкою в роті. Його сім'я - одна з найбагатших в Саудівській Аравії, тому нічого не заважало заснувати йому власний банк Al Rajhi Bank, десь між вечерею і походом в гарем.

Сулейман Аль Раджі займає 169-е місце в списку Forbes. Йому 92 роки, і у нього... 23 дитини і 7,7 млрд доларів. Також Сулейман відомий тим, що вкладає власні гроші в сільськогосподарські та логістичні компанії, ферми з вирощування креветок і в одну з найбільших королівських компаній з переробки птахів.

Тих Хонг Піоу, володар статку в 5 млрд доларів, доводить, що азіатам теж властиво мати великі гроші. На зорі кар'єри він працював банківським службовцем в компанії Overseas-Chinese Banking Corporation Ltd.

А тепер у нього є власний PublicBank. Також Піоу відомий тим, що йому на день народження співробітники банку наймають автомобіль для гольфу, в якому банкіра катає супермодель.

Ще один бразилець Алоїзіо де Андраде Фаріа міцно влаштувався в рейтингу найбагатших банкірів із станом 4,2 млрд доларів.

Його місце в рейтингу Forbes - 255-е, а сам він володіє двома банками: BancoReal і BancoAlfa. Старому Фаріа вже за 90, але проте він бере участь у житті власної фінансової імперії. А заодно володіє 150 дорогими скакунами.

Ну і замикає нашу сімку справжній індус Удай Котак, чий стан дорівнює приблизно 4,1 млрд доларів. Він заснував компанію Kotak Mahindra Finance Ltd., Яка в 2003 році була перетворена в перший комерційний банк в Індії. Йому 53 роки, а місце в списку Forbes - 270-е. І у нього є всі шанси забратися вище.

Мітки:

банки банкіри рейтинг гроші фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create