У ЄС закликали посилити оподаткування

У ЄС закликали посилити оподаткування

Лідери Великобританії, Франції та Німеччини закликали ввести більш жорстке оподаткування, яке змогло б перешкодити великим компаніям ухилятися від сплати податків, використовуючи податкові лазівки в законодавстві країн-учасниць ЄС.

"Великобританія, Франція і Німеччина закликали ввести більш суворі правила, щоб перешкодити агресивному ухиленню від сплати податків такими компаніям, як Google, Apple і Amazon, в Європі, яка зазнає жорстку економію", - йдеться в повідомленні.

Лідери трьох країн ЄС озвучили свої позиції в день початку саміту ЄС, однією з головних тем якого стала боротьба з ухиленням від сплати податків. Крім цього, заяви пролунали на тлі недавніх повідомлень про ухилення підприємством Apple Inc від сплати податків в Ірландії, за допомогою лазівок у податковому законодавстві країни. Так, у понеділок Сенат США виявив, що Apple Inc заплатила всього 2% податків з прибутку в 74 мільярди доларів.

Раніше європейців, багатьом з яких урізують соціальні виплати, потрясли повідомлення про те, що британський підрозділ Amazon заплатив всього 3,7 мільйона доларів податків з продажів на суму 6,5 мільярда доларів. У подібного роду податкових виплатах також звинувачували британські підрозділи Google і Starbucks.

За оцінками ЄС, країни-учасниці щороку втрачають близько 1 трильйон євро (1,3 трильйона доларів) через використання різних схем з ухилення від податків, а також через незаконне ухилення від їх сплати.

Мітки:

єс податки бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create