Мито на імпорт збільшать у два рази

Мито на імпорт збільшать у два рази

Кабінет міністрів України планує збільшити у два рази мито на імпортну продукцію, при цьому знизивши мито на окремі види товарів. Про це йдеться в законопроекті № 2105а, поданому на розгляд до Верховної Ради.

Так, передбачається зменшення пільгових ставок ввізного мита на деякі готові або консервовані продукти (ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні) - з 20 до 15%; приготовлені або консервовані фрукти, горіхи та інші їстівні частини рослин без додавання спирту і цукру - з 15 до 10%; моторні транспортні засоби, обладнані для тимчасового проживання людей - з 6 до 5%, нові автомобілі легкові з робочим об'ємом циліндрів двигуна понад 3000 куб. см - з 6 до 5%; човни, катери моторні та морські - з 8 до 7,5%.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що на поточний момент на 86,6% підкатегорій митного тарифу України встановлено однаковий рівень повної і пільгової ставки ввізного мита, що не стимулює імпортерів до декларування відомостей про країну походження товарів.

"Враховуючи зазначене, з метою забезпечення достовірності декларування відомостей про країну походження товарів та обліку цих товарів у статистиці зовнішньої торгівлі проектом передбачено збільшення вдвічі повних ставок ввізного мита на підкатегорії митного тарифу України, що не суперечить вимогам СОТ", - наголошується в документі.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create