Українці навчилися створювати вигідний секонд-хендовий бізнес

Українці навчилися створювати вигідний секонд-хендовий бізнес

На ринку готового одягу можна відзначити постійно зростаючий попит на одяг секонд-хенд. І вже з упевненістю прогнозується зростання і розвиток цього сегменту ринку. Хоча багато заповзятливих українців вже встигли помітити цю тенденцію і нею скористатися, раптово зростаючий попит ще далеко не задоволений. Тому кожен новий магазин секонд-хенду не відчуває нестачі в покупцях.

На думку власників секонд-хендового бізнесу, в найближчі кілька років ці магазини будуть найбільш затребуваним форматом магазинів одягу у регіонах. За результатами соцопитування, 25% жителів країни хоча б інколи купують одяг та взуття секонд-хенд і кожен двадцятий є постійним клієнтом магазинів секонд-хенд. 80% клієнтів магазинів секонд-хенд шукають там повсякденні речі, одяг для дачі та природи, дитячий одяг.

З кількісним збільшенням попиту змінилися і його якісні характеристики. Зокрема, хотілося б відзначити те, що покупці вже не задовольняються масовими дешевими позиціями, а шукають більш дорогий і якісний одяг секонд-хенд.

І якщо ви задумалися про заробіток на секонд-хенді, то співпраця з оптовим складом
Second Hand ідеально для цього підійде. Тут одяг секонд-хенд сортуваний в залежності від ступеня зносу товару: крем-сорт (найвищий сорт), перший, другий, третій сорт та екстра сорт. Товар сортований не тільки за ступенем якості, а й за типами одягу.

Створюйте бізнес на секонд-хенді - і ви не прогадаєте!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://second-hand.ub.ua/
  • +38 (050) 539 68 XX

Мітки:

секонд-хенд бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create