Шовний матеріал з унікальними медичними якостями

Шовний матеріал з унікальними медичними якостями

В останні роки увагу хірургів у результаті операції все більше привертає роль шовного матеріалу. І це зрозуміло, тому що для переважної більшості операцій шовний матеріал по суті є єдиним стороннім тілом, яке залишається в тканинах. І закономірно, що від якості, хімічного складу і структури матеріалу залежить реакція тканин на його імплантацію.

Компанія "Медімперіал" пропонує шовний матеріал з унікальними медичними якостями Вікрил Плюс. Покриття цього матеріалу забезпечує прекрасні маніпуляційні властивості і гладке проходження через тканини. Завдяки особливостям плетіння вузол, зав'язаний при заданому зусиллі, забезпечує зіставлення країв рани. Вікрил Плюс характеризується вільним проходженням через тканини і мінімальною тканинною реакцією. А триклозан, який входить до складу цього матеріалу, зводить до мінімуму інфікування ран. Вікрил виготовлений з полімерів високої якості, використовується для апроксимації м'яких тканин і накладення лігатур, включаючи офтальмологічні операції.

Вся продукція має сертифікати відповідності та реєстраційні посвідчення Міністерства Охорони здоров'я України.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://medimperial.ub.ua/
  • +38 (050) 081-44-XX

Мітки:

шовний матеріал здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create