В Україні - близько 1 мільйона алкозалежних людей

В Україні - близько 1 мільйона алкозалежних людей

І це - офіційна медична статистика, верхівка айсберга, так би мовити.

Реально в суспільстві з 100% людей, які страждають алкоголізмом, до медиків звертається не більше 25%. Це люди, котрі лікуються в наркологічних диспансерах або - неофіційними методами. 75% таких людей не лікуються взагалі. А якщо взяти чоловіків від 25 до 45 років, то таких там буде вже кожен третій!

Якщо подивитися на статистику зростання жіночого алкоголізму в Україні, то ще років 50 тому на 10 алкоголіків припадала одна жінка. До початку 21 століття на 6 алкоголіків припадала одна жінка. Сьогодні, у 2013 році з 4 алкоголіків - одна жінка. Страшно те, що основна маса таких жінок потрапляє в працездатний і репродуктивний вік - від 25 до 40 років.

Крім того, Україна займає перше місце в світі в рейтингу споживання алкоголю серед молоді. 40% підлітків споживають алкогольні напої принаймні один раз на місяць.

Клініка для дорослих, яка знаходиться в місті Київ, представила своїм пацієнтам метод кодування від алкоголізму з гарантією 85%. Кодування від алкоголізму здійснюється за допомогою сучасних лікарських препаратів, створених спеціально для того, щоб усунути залежність від алкоголю.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://klinikadoroslyh.ub.ua/
  • +38 (044) 360-82-XX

Мітки:

кодування від алкоголізму здоров'я

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create