Шиферні війни. Кому це стало вигідно?

Шиферні війни. Кому це стало вигідно?
Шифер використовується в будівництві в 65 країнах світу. Інші країни суворо заборонили його застосування з середини 80-х років ХХ століття.

Але мало кому відомо, що заборона на використання шиферу поширюється тільки на азбести амфіболової групи. А застосування хризотилового азбесту, з якого виробляється шифер у всіх країнах СНД, не заборонено. Більше того, такий шифер повністю безпечний для здоров'я людини.

Саме плутанина з типами азбестів стала козирем у війні за ринки збуту для виробників альтернативних покрівельних матеріалів. Так як шифер є серйозним конкурентом - він значно дешевший від багатьох з них і при цьому не поступається в якості.

Довідка. Азбестовий шифер, який складається з цементу, армованого азбестовими волокнами амфіболової групи, шкідливий для здоров'я людини. Небезпека цього типу азбесту полягає в тому, що його дрібні волокна, потрапляючи в організм, а саме в легені, не розкладаються. І навколо цього пилу починають розмножуватися ракові клітини. Але є шифер, який не представляє небезпеки - той, який виробляється з хризотилового азбесту.
 
Підприємство "Краматорський шифер", яке виробляє асбестоцементний шифер плоский і хвильовий, є одним з лідерів в цій галузі. Якість продукції виробника підтверджено відповідними сертифікатами. Завдяки чому краматорський шифер став популярним серед українських будівельників.
Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://kramshifer.ub.ua/
  • +38 (050) 80-20-1XX

Мітки:

товари і послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create