Ринок поліграфії терпить фіаско?

Ринок поліграфії терпить фіаско?

Настали часи, коли на ринку поліграфії виживають найсильніші. Особливо відчутним цей факт був після 2012 року - повної стагнації і спаду розвитку сегменту поліграфічних послуг. Надалі працювати залишились лише ті, хто зміг "встояти на ногах".

Друкарні, які ще зовсім недавно здавалися основними гравцями на ринку, сьогодні привертають до себе увагу зовсім з інших причин. В основному це інформація про їх банкрутство, розформування, проблеми з оплатою кредитів і навіть "розпродажі" обладнання.

Чому так відбувається? Найбільш витратна частина поліграфічного бізнесу - обладнання. Друкарні часто не можуть оплатити відразу його вартість, тому змушені брати кредити. Але що ж далі? А далі ціна на поліграфічні послуги. Для того щоб вижити, гравці ринку змушені скидати ціну на послуги до мінімуму, що не дозволяє їм своєчасно оплачувати кредитні позики.

Незважаючи на те, що поліграфія - бізнес капіталозатратний, термін повернення інвестицій порівняно невеликий - близько 7 років, - стверджують фахівці. Тому, головне в цій справі не прогадати, а добре скласти бізнес план, який дозволить закупити якісне обладнання та працювати за конкурентними цінами.

Якщо вас цікавлять поліграфічні послуги, а саме офсетний друк, звертайтесь у видавництво "Поділля". Це сучасний поліграфічний центр, оснащений надійним високотехнологічним обладнанням. Воно дозволяє не тільки виробляти продукцію у великих обсягах, але й виконувати різні види замовлень, незалежно від тиражу та рівня складності. Контактний телефон: (096) 331 33 05.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://podillya.ub.ua/

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create