Власники приватних будинків можуть економити до 30% газу

Власники приватних будинків можуть економити до 30% газу

Беручи до уваги, що вартість газу для населення неухильно росте - питання про його економію стає дуже актуальним. Це дозволить значно заощадити сімейний бюджет. Особливо, якщо справа стосується власників приватних будинків, адже всім відомо, що утримувати будинок значно дорожче, ніж квартиру. Що саме необхідно зробити для того, щоб економити газ в будинку?

1. Варто встановити лічильники на воду і тепло. Сума сплачена за показниками лічильника завжди менша, ніж за середніми показниками, тому що ви платите тільки за спожитий вами газ.

2. Економія газу в побуті (під час приготування їжі, прийнятті душу).

3. Економія газу за допомогою газового котла. У приватному будинку економія газу зазвичай означає економію тепла, адже основна витрата газу йде саме на опалення. Для того, щоб відчувати гроші в гаманці і тепло в будинку, необхідно для початку утеплити приміщення.

Далі слід задати відповідний автоматичний режим роботи газового котла "з датчиком температури". Тоді він самостійно буде регулювати температуру води в системі. У такому режимі котел буде включатися рідше, температуру носія буде підтримувати більш високою. Економія газу відбувається завдяки терморегулятору з програматором, який не тільки відключає котел, якщо температура піднялася до встановленої, а й включає-відключає котел за заданою програмою.

Якщо втілити в життя хоча б половину цих рад, економія на газі становитиме близько до 30%.

Але почати слід з купівлі лічильників і якісного газового котла. Вибрати останній допоможе підприємство "АВД-Пром", яке пропонує прості в експлуатації, надійні і довговічні газові котли. Звертайтеся в "АВД-Пром" прямо зараз і вистачить витрачати гроші на вітер!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://avdprom.ub.ua/
  • +38 (044) 587-56-XX

Мітки:

споживач

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create