Українці зможуть відкрити бізнес навіть не виходячи з дому

Українці зможуть відкрити бізнес навіть не виходячи з дому

З першого липня в Україні запрацює новий механізм реєстрації бізнесу, який значно спрощує цю процедуру.

Заснувати компанію або відкрити свою справу фізособі-підприємцю можна буде тільки в Державній реєстраційній службі (Укрдержреєстр). І так, чому це вигідно?

Відкрити свою справу можна буде, не виходячи з дому, на порталі Укрдержреєстру. Достатньо мати ключ електронного цифрового підпису та можливість оплатити дистанційно реєстраційний збір.

Зменшиться час на реєстрацію. Реєстрація юридичних осіб буде чітко займати три робочих дні, а для фізичних осіб-підприємців - два дні. Якщо ж цей термін перевищується, реєстратор понесе адміністративну відповідальність.

Реєструвати бізнес дозволять нотаріусам. Послуги з реєстрації стануть доступнішими в більш ніж 5 разів. Реєстрацію здійснюватимуть не тільки 1500 держреєстраторів, але і 7000 нотаріусів.

Всі зміни будуть впроваджуватись покроково, щоб уникнути труднощів або черг. Передача функцій з реєстрації бізнесу у відання Укрдержреєстру займе два-три місяці.

Якщо ж ви хочете створити власне підприємство або вас цікавить юридична підтримка вже існуючої фірми, звертайтеся в юридичну компанію "Астрея", яка працює в місті Донецьк. Звернувшись до фахівців "Астрея", ви можете бути впевнені в 100%-му результаті!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://astreya.ub.ua/

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create