Попит на альтернативне паливо виріс в 2 рази

Попит на альтернативне паливо виріс в 2 рази

Саме сфера твердого біопалива має в нашій країні великий потенціал розвитку. І все завдяки безперервному росту попиту на альтернативні види палива як в Україні, так і в Європі.

За даними "Українського біопаливного порталу", тільки в секторі виробництва деревних пелет в 2012 році в Україні спостерігався майже двократний ріст кількості виробників, який до кінця року досяг 105. Аналогічний ріст і серед підприємств, що виробляють пелети з лушпиння соняшника та соломи, а також твердопаливних деревних брикетів.

Основна маса виробленої в Україні твердопаливної продукції - до 90% за підсумками 2012 року - йшла на експорт до країн Європейського Союзу. Таким чином, Україна на 10% загальної потреби забезпечила ЄС у даній продукції.

Пропонуємо і вам скористатися можливістю розвивати галузь альтернативного палива. Гранулятори ОГМ, які виробляє ФОП Мединський, дозволяють забезпечити швидке і якісне виробництво пелет єврокласу практично з будь-якої сировини. Телефонуйте прямо зараз і дізнавайтеся всі подробиці про роботу максимально продуктивних грануляторів: +38 (067) 384 15 50.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://granuldrev-pak.ub.ua/
  • +38 (097) 665 665XX

Мітки:

промисловість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create