Саме сфера твердого біопалива має в нашій країні великий потенціал розвитку. І все завдяки безперервному росту попиту на альтернативні види палива як в Україні, так і в Європі.

За даними "Українського біопаливного порталу", тільки в секторі виробництва деревних пелет в 2012 році в Україні спостерігався майже двократний ріст кількості виробників, який до кінця року досяг 105. Аналогічний ріст і серед підприємств, що виробляють пелети з лушпиння соняшника та соломи, а також твердопаливних деревних брикетів.

Основна маса виробленої в Україні твердопаливної продукції - до 90% за підсумками 2012 року - йшла на експорт до країн Європейського Союзу. Таким чином, Україна на 10% загальної потреби забезпечила ЄС у даній продукції.

Пропонуємо і вам скористатися можливістю розвивати галузь альтернативного палива. Гранулятори ОГМ, які виробляє ФОП Мединський, дозволяють забезпечити швидке і якісне виробництво пелет єврокласу практично з будь-якої сировини. Телефонуйте прямо зараз і дізнавайтеся всі подробиці про роботу максимально продуктивних грануляторів: +38 (067) 384 15 50.