Знайдено надійний засіб захисту магазину від дрібних злодіїв

Знайдено надійний засіб захисту магазину від дрібних злодіїв

Практика показує, що застосування цього способу захисту магазину запобігає близько 50-60% дрібних крадіжок, повідомляють власники торгових підприємств.

Дрібні крадіжки в результаті призводять до великих фінансових втрат магазину. І які тільки способи захисту не шукали власники торгових точок. Адже хочеться, щоб протикрадіжна система була і ефективною, і прийнятною за ціною. Саме такими є сферичні дзеркала, які дозволяють значно збільшити огляд приміщення.

 Зазвичай сферичні дзеркала встановлюють саме в «гарячих» точках магазинів, тобто місцях, в яких найчастіше "прогулюються" злодії. Дзеркала такого типу дозволяють забезпечити хорошу видимість в магазині і, таким чином, надають можливість службі охорони або касирам стежити за переміщенням покупців по торговому залу. Крім того, сферичні дзеркала психологічно впливають на недобросовісних покупців, адже завжди залишається відчуття того, що за ними спостерігають.

Вам теж набридло "дарувати" товари злодіям? Тоді пропонуємо купити сферичні дзеркала компанії "Ніколь ВІВА". Гарантуємо, безпека вашого магазину зросте в рази, а ваші товари залишаться на полицях до приходу покупців, а не злодіїв!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://mirror.ub.ua/
  • +38 (044) 362-25-XX

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create