Що чекає на український бізнес в 2013 році?

Що чекає на український бізнес в 2013 році?

Український бізнес переживає не кращі свої часи. Тільки нас покинула криза, як настали посткризові проблеми. Що ж чекає українські підприємства в 2013 році?

Більше 50% українських фірм планують підвищити ціни на товари та послуги. Майже 1/3 компаній прогнозують згортання виробництва в цьому році. У кожній 10-й фірмі плануються звільнення.

Чому українські підприємства приходять до таких радикальних дій? Керівники фірм називають наступні фактори, що перешкоджали збільшенню виробництва в першому кварталі 2013 року:

- дорожнеча енергоносіїв - 51,1%
- дорожнеча сировини, матеріалів - 40,7
- висока конкуренція - 39,3
- великі податки - 38,3
- брак оборотних коштів - 37,8
- недостатній попит - 30,6

* Дані сформовані за матеріалами опитування керівників понад 1200 українських підприємств, проведеного НБУ в першому кварталі 2013 року.

Якщо ж ваш бізнес потребує допомоги, не поспішайте звільняти співробітників, скорочувати обсяги продажів або виробництва або ж закривати фірму. Звертайтеся в консалтинговий центр EBS. Компанія вирішує як повсякденні, так і нестандартні проблеми, з якими стикаються українські підприємства. Телефонуйте вже зараз і завтра ваш бізнес отримає нове життя!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ebskiev.ub.ua/

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create