Росія активно розвиває з/д шляхи, Україна, в свою чергу, покладається на "Укрзалізницю"

Росія активно розвиває з/д шляхи, Україна, в свою чергу, покладається на "Укрзалізницю"

Видання "Фраза" провело аналіз розвитку залізничних шляхів в Україні та Росії. Що з цього вийшло, читайте далі.

У 2013 році російська залізниця отримає від уряду РФ 16-18 млрд рублів на проектні роботи для високошвидкісної гілки Москва-Казань.

Вартість будівництва - 928 млрд руб., А в генеральній схемі розвитку мережі РЖД обсяг державних інвестицій на будівництво високошвидкісних магістралей до 2020 р. передбачається у обсязі 1,84 трлн руб. Крім того, РЗД отримають 20 млрд руб. від держави на компенсацію збитків від пасажирських перевезень, здійснюваних за тарифами, нижчими рівня рентабельності.

Вкладення російської держави цілком виправдані: в кінцевому рахунку, не економіка витягне інфраструктуру, а інфраструктура - економіку, вважає президент РЗД Володимир Якунін.

При цьому в Україні фінансування залізниць практично цілком лягає на бюджет "Укрзалізниці", а всі витрати на розвиток прискореного руху перекладаються на вантажовідправників і пасажирів.

Підтримка українським урядом найбільш демократичного транспорту зводиться лише до зобов'язання компенсувати витрати на перевезення пільговиків. Однак і тут ситуація плачевна. Так, наприклад, за 5 місяців поточного року обладміністрації вже заборгували "Укрзалізниці" 129,5 млн гривень за перевезення пільговиків.

Будівництво та ремонт залізничних колій в Україні здійснює компанія "Укрбудшлях-Д". Звертайтесь за контактними телефонами і вам гарантується 100% якість виконання послуги.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://uspd.ub.ua/
  • +38 (056) 794-69-XX

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create