Реклама на транспорті найкраще запам’ятовується

Реклама на транспорті найкраще запам’ятовується

Саме реклама на автомобілях і громадському транспорті найкраще запам'ятовується людям. Про це говорять результати дослідження, проведеного в місті Донецьк.

На думку респондентів, такий вид реклами не нав'язливий, але в той же час, рекламовані товари або послуги залишаються в пам'яті.

Отже, 81% опитаних у детялях згадали рекламу, яку вони бачили на транспорті міста останнім часом.

39% респондентів після побаченої реклами захотіли зробити якусь дію - купити товар, замовити послугу, поцікавитися ціною, подзвонити в рекламовану компанію.

У середньому кожен українець контактує з рекламою на міському транспорті як мінімум 4 рази за день - йдучи на роботу, під час шопінгу, зустрічей з друзями, походу за продуктами. Саме тому реклама на транспорті вважається однією з найбільш ефективних і прибуткових для рекламодавців.

Компанія "Рекламмастер" пропонує повнокольоровий широкоформатний друк на авто в Донецьку. Це зовнішня реклама, яка не дратує, але добре привертає увагу клієнтів. Звертайтесь, і ваша реклама почне працювати!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://reklammaster.ub.ua/
  • +38 (095) 900-09-XX

Мітки:

споживач

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create