Успішність залежить від гарних зубів, - дослідження

Успішність залежить від гарних зубів, - дослідження

Фінансові вкладення в дантиста - стратегічно правильний хід. Як показало дослідження, ідеальна посмішка значно підвищувала якість життя людини за рахунок самооцінки.

Якщо у людини були частково поставлені зубні протези, то вона не була упевнена в собі на 100%. Це підвищувало ризик помірних форм стресу. Набагато краще себе почували люди зі своїми власними зубами або імплантатами.

Раніше фахівці досліджували те, як добровольці сприймають людей з прямими і кривими зубами. Учасникам дослідження видавали фотографії людей із зубами різної якості. У підсумку, якщо у людини були рівні зуби, то, на думку добровольців, вона має на 45% більше шансів отримати роботу. Причому, особистий досвід і кваліфікація не грали ніякої ролі. Також рівні зуби на 58% частіше пов'язувалися з успіхом і багатством.

Мати гарну і здорову усмішку в Україні дуже просто. Зробіть перший крок до цього - запишіться на прийом в "Стоматологічну клініку від А до Я" - +38 (044) 581-06-08. Ваш успіх залежить від вас!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://firm17152.ub.ua/
  • +38 (044) 581-06-XX

Мітки:

вирівнювання зубів імплантація зубів бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create