Кондиціонери Mitsubishi Electric: модельний ряд 2017

Кондиціонери Mitsubishi Electric: модельний ряд 2017

У 2013 році фахівцями Mitsubishi Electric модельний ряд і характеристики побутових кондиціонерів були практично повністю оновлені. Цьому сприяло прийняття Європейським Союзом (основним ринком збуту) низки нових нормативів, що знижують енерговитрати побутового електрообладнання.

Відповідно з новими вимогами введено таке поняття, як сезонна енергоефективність, визначальне річне споживання електроенергії. Відомо, що кондиціонер здійснює енергоспоживання залежно від умов клімату, у яких експлуатується. Тому для кожної кліматичної зони в Європі були розроблені власні вимоги енергоефективності.

Mitsubishi Electric Electric в поточному 2017 році тішити буде тішити нас такими моделями кондиціювання: Mitsubishi Electric MSZ-FH VE, DISIGN Inverter (VA), STANDARD Inverter (SF VE), STANDARD Inverter (GF VE), CLASSIC Inverter (HJ VA). Будуть представлені й інші, не менш цікаві моделі побутових кондиціонерів MSZ.

Компанія "АІРКО" - офіційний представник Mitsubishi Electric, в її каталогах ви можете ознайомитися з широким спектром моделей з різними технічними параметрами й типами внутрішніх блоків. Клікайте сюди!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://mekon-ltd.ub.ua/
  • +38 (044) 592-07-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create