Портал Укрбізнес розпочинає боротьбу з проявами шахрайства в інтернеті

Портал Укрбізнес розпочинає боротьбу з проявами шахрайства в інтернеті

Портал Укрбізнес – один із провідних бізнес-порталів України, вже протягом 11 років справно надає якісні послуги бізнесу по просуванню товарів та послуг в мережі інтернет. Аудиторія порталу на сьогодні сягла 600 000 унікальних відвідувачів на місяць.

Протягом цих років послугами порталу скористались понад 15000 підприємств. Репутація завжди вважалась найголовнішим надбання Укрбізнесу і її збереження є серед пріоритетів діяльності компанії. Окрім того ми працюємо на розвиток українського підприємництва, створюємо нові робочі місця, постійно розширюємо свою діяльність.

Однією з головних перешкод становлення цивілізованого ринку інтернет-маркетингу завжди була недобросовісне виконання своїх обов’язків фірмами-одноденками, які намагаючись швидко «скосити гроші» та зникнути ніколи не переймались якістю наданих послуг своїм клієнтам.

Здебільшого такі ошукані клієнти в подальшому з надзвичайною обережністю ставляться до будь-яких способів використання інтернет-технологій для розвитку свого бізнесу.

Не обійшли шахрайські схеми стороною і наш ресурс.

Ми відреагували на звернення наших клієнтів коли від імені Укрбізнесу виставлялись рахунки на абсолютно сторонні підприємства чи підприємців. Звісно що ніхто і не планував надавати послуги ошуканим компаніям.

Окрім власних заходів по інформуванню бізнес-спільноти щодо можливих загроз з боку шахраїв ми також звернулись до правоохоронних органів. На сьогодні відкрито кримінальне провадження №12013020010002143 від 12.04.2013р. за ознаками злочину, передбаченого статею 190 ч.1 Кримінального кодексу України - Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство).

Після того як шахраїв почали притискати до стінки, вони вирішили огризатись з метою нанести якомога більше шкоди не лише Порталу Укрбізнес, не лише десяткам працюючих у нас спеціалістів а й звичайним підприємцям та підприємствам, які розраховують на розвиток свого бізнесу з допомогою інструментів, що їх пропонує Укрбізнес. Зокрема розповсюджується завідомо неправдива інформація про Портал та його керівництво.

Офіційно повідомляємо, що на сьогодні проти Укрбізнесу немає жодного відкритого кримінального чи якогось іншого провадження з боку правоохоронних органів. Зверніть увагу, що інформаційні вкидання здійснюються від анонімних джерел без будь-яких посилань на офіційні документи.

Дуже прикро, що для таких вкидань використовуються місцеві інформаційні інтернет-ресурси, що жодним чином не покращує їх репутацію. Тому просимо усіх інтернет-користувачів, а особливо представників інформаційних інтернет-ресурсів не звертати уваги на неперевірені провокативні заяви, розповсюдження якої може нанести шкоду широкому колу осіб та власній репутації.

Окрім того повідомляємо, що 21.05.2013-24.05.2013 Державною інспекцією України з питань праці було проведено комплексну перевірку і згодно з Актом перевірки додержання суб'єктами господарювання законодавства про працю та загальнообов'язкове державне соціальне страхування №03-01-20/0302 жодних порушень не виявлено.

Прес-служба Порталу Укрбізнес.

Мітки:

новини

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
  • Руслан Кравцов 29 липня 2013 в 11:20
    Да, грустно, что вместо того, что бы созидать, приходится защищаться... Если достоверно известно, кто "от имени Укрбизнеса выставлялись счета на совершенно посторонние предприятия или предпринимателей", то почему бы не предать огласке такие компании, что бы народ знал нарушителей поимённо?
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create