Продавати морозиво в Україні - вигідно

Продавати морозиво в Україні - вигідно

Бізнес з продажу м'якого морозива відрізняється відносно невеликими стартовими вкладеннями, високою рентабельністю (600%) і, як наслідок, швидкою окупністю. Статистика показує, що споживання морозива в Україні досягає 10-20 кг на рік однією людиною, в Америці 15, а в Європі 7-10 кг.

Сезоном для м'якого морозива вважається період з квітня до жовтня. У ці місяці продажі йдуть значно активніше, ніж в інші. До речі, і зимовий період - зовсім не мертвий сезон для м'якого морозива. Якщо, звичайно, підприємцю вдасться встановити торговельні точки у великих торгових центрах, кінотеатрах та інших багатолюдних закладах.

Перший етап у виготовленні м'якого морозива - виробництво рідкої суміші. Зазвичай суха суміш розводиться водою в пропорції один кілограм сухого порошку на два літри води. На сумішах краще не економити.

Після того, як суміш приготовлена, вона заливається під фризер. Цей пристрій не тільки охолоджує, а й збиває рідину, роблячи її більш повітряною та однорідною. Купити фризер, суміші та стаканчики для морозива, а також отримати всі необхідні консультації про цей "холодний бізнес" можна тут.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://freezer.ub.ua/

Мітки:

купити фрізер бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create