Українські автомобілісти будуть заправлятися за новими правилами

Українські автомобілісти будуть заправлятися за новими правилами

В уряді хочуть скасувати норму, згідно з якою авто, що знаходяться в черзі на заправку, повинні перебувати за межами АЗС, а також дозволити продавати нафтопродукти в спеціально призначених полімерних каністрах.

Відповідний проект постанови про внесення змін до Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами розробило МЕРТ. Згідно з документом, встановлюється мінімальна відстань (3 м) до машини, що заправляється. Крім того, АЗС будуть зобов'язані надавати споживачам тільки копії паспортів якості палива, без копій сертифікатів відповідності на нього, як це потрібно зараз. Також пропонується заборонити продавати бензин, дизельне паливо та скраплений газ у дрібній розфасовці через господарські магазини. Ця норма може створити складності для туристів, які купують балони з бензином і газом для пальників в магазинах туристичної спрямованості.

Також МЕРТ пропонує скоротити кількість еталонних мірників, якими зобов'язана комплектуватися кожна АЗС. Крім того, відомство хоче комплектувати станції для перевірки точності паливо-і маслороздавальних колонок продуктивністю до 100 л / хв еталонними мірниками другого розряду ємністю 10, або 20 л., а колонок продуктивністю більше 100 л / хв - еталонними мірниками другого розряду ємністю 20, або 50 л. На сьогоднішній день заправки в обов'язковому порядку комплектуються зразковими мірниками місткістю 2 і 5 л (для масел), а також 10, 20 і 50 л (для палива).

Мітки:

азс автомобілі транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create