Польщі не вистачає українців для сезонних робіт

Польщі не вистачає українців для сезонних робіт

Польським садівникам не вистачає сезонних працівників з України, яким цього року важче приїхати на роботу до Польщі через труднощі з отриманням польських віз. Про це повідомляє польське інформаційне агентство РАР з посиланням на главу Асоціації польських садівників Мирослаав Малишевського.

"Ми хочемо, щоб вони приїжджали, а вони хочуть працювати у Польщі, але бар'єр - в консульствах", - сказав він, зазначивши, що проблеми виникли у зв'язку з початком видачі віз в Україні через посередницьку компанію.

Малишевський заявив, що мають місце багато порушень при видачі віз, назвавши серед них, "штучні черги" на подачу документів і введення додаткових оплат за більш швидку видачу віз.

"Часто у людей, які хочуть приїхати до Польщі на роботу, немає достатньо грошей, щоб зробити собі візу", - пише РАР.

Глава асоціації заявив, що має намір звертатися в польське Міністерство закордонних справ і в консульства в Україні з проханням створити окрему чергу для людей, які хочуть приїхати на сезонні роботи до Польщі.

Малишевський також повідомив, що на сезонних роботах у садах можна заробити у польських роботодавців від 1,65 до 1,9 євро на годину, зауваживши, що працівники також отримують безкоштовне житло.

Мітки:

робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create