Названо найбагатші міста України

Названо найбагатші міста України

Одеса, Київ і Харків є найбагатшими містами України. Про це свідчать результати регулярного дослідження міст України з населенням понад 100 тис. жителів, яке здійснює GfK Ukraine.

Зокрема, середній рівень доходів становить: в Одесі - 1914 грн на місяць на душу населення, що на 10% вище середнього значення за попередній період (порівнюються середнє значення в 2010-2012 роках з показником 2009-2011 років); в Києві - 1868 грн на місяць, що на 7% більше; в Харкові - 1796 грн на місяць, що на 4% більше. Донецьку місця в першій трійці не знайшлося.

"У 2010-2012 роках трійка лідерів за рівнем доходів залишилася незмінною, проте Одеса збільшила розрив з Києвом за рахунок більш швидкого зростання доходів. Загалом у більшості українських міст з населенням понад 100 тис. жителів спостерігається швидше стабілізація, а в деяких містах навіть стагнація економіки. Паралельно сповільнюється і темп зростання доходів. Тільки в окремих містах Південної та Західної України (наприклад, у Миколаєві, Євпаторії, Луцьку, Чернівцях, Івано-Франківську), які розвиваються за рахунок сфери послуг та малого бізнесу, а також у більшості індустріальних міст Донбасу (наприклад, в Алчевську, Краматорську та Нікополі), спостерігається порівняно високий темп зростання доходів населення", - наголошується в повідомленні GfK.

При розрахунку середнього доходу компанія виходить з його оцінки респондентами, використовуючи власну методику для її дооцінки в бік збільшення.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create