Українці переходять з ковбаси на м'ясо

Українці переходять з ковбаси на м'ясо

У першому півріччі поточного року Україна збільшила виробництво м'яса у забійній вазі на 9,3% до 1,13 млн. тонн, однак виробництво ковбас залишилося на колишньому рівні, що свідчить про більшу популярність серед українців саме необробленого м'яса, повідомили в асоціації УКАБ.

При цьому експерти відзначили тенденцію до зміщення балансу споживання українцями м'яса і ковбаси в бік першого. Так, в 1991 році споживання м'яса на душу населення в Україні становило 74 кг, з яких 28% становило безпосередньо м'ясо, а 72% - ковбасні вироби.

При цьому споживання м'ясних виробів скорочувалася разом зі зниженням платоспроможності населення. У 2001 році споживання впало майже вдвічі, до 33,6 кг, а структура ковбасних виробів та м'яса розподілилися вже 50:50. Торік споживання м'яса склало 54,4 кг на душу населення, 30% з яких було використано у вигляді ковбасних виробів, а 70% - безпосередньо як м'ясо.

Згідно з прогнозами FAO (Організація з питань продовольства і сільського господарства ООН, Food and Agriculture Organization of the United Nations), до 2020 року в структурі споживання м'яса українцями 80% складе саме натуральне м'ясо.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create