Європа влізла в рекордні борги

Європа влізла в рекордні борги

Заборгованість країн єврозони в першому кварталі 2013 року досягла історичного максимуму в 2013 році. Згідно з інформацією, опублікованою агентством Eurostat, держборг регіону склав 85,9% ВВП або 11,1 трлн євро.

Розмір державної заборгованості всіх країн Євросоюзу також зріс - до 92,2% ВВП. Хоча у жовтні - грудні 2012 року держборг становив 90,6% ВВП.

Серйозна ситуація спостерігається в Греції, там до кінця I кварталу 2013 року держборг становив 160% від ВВП, при цьому в 2012 році цей показник був на рівні 136%, зазначає Eurostat. Також проблеми загрожують Італії - 130% від ВВП, Португалії - 127% від ВВП і Ірландії - 125,1% від ВВП.

Найбільш різке зростання держборгу до обсягу економіки відбулося в Ірландії - на +7,7 процентного пункту, Бельгії - на +4,7 п.п. та Іспанії - на +4 п.п.

Однак є й позитивні тенденції. Так, у Німеччині обсяг держборгу знизився в порівнянні з попереднім кварталом з 81,9% до 81,2%. Eurostat зафіксував позитивні зміни в Естонії, показник заборгованості знизився на 0,1 процентного пункту - до 10%. На сьогоднішній день Естонія є країною з найменшим борговим навантаженням у всьому Євросоюзі.

Мітки:

економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create