Техніка з Wi-Fi в Україні подорожчає

Техніка з Wi-Fi в Україні подорожчає

В Україні може з'явитися новий збір. Нацкомісія регулювання зв'язку та інформатизації планує включити пристрої, що підтримують Wi-Fi, до переліку товарів, імпорт яких має узгоджуватися з Українським держцентром радіочастот.

В даний час пристрої з модулем Wi-Fi можна ввозити без отримання дозволу відомства, проте незабаром такий документ знадобиться, якщо в країну буде ввозитися більше чотирьох пристроїв. Вартість таких дозволів складе 10 гривень з кожного пристрою, які з часом, звичайно, будуть переведені на покупців. Причому платити за товар доведеться не тільки офіційним імпортерам, але й пересічним українцям, які купують техніку в закордонних інтернет-магазинах. Зокрема, доплатити потрібно буде при ввезенні планшетів, комп'ютерів, бездротових клавіатур і мишок, 3D-окулярів, принтерів, веб-камер, моніторів та іншої побутової техніки з Wi-Fi.

Введення збору на пристрої з Wi-Fi пояснюють тим, що через широке розповсюдження такої техніки діапазон Wi-Fi сильно "засмічений" радіосигналами, що заважає інтернет-провайдерам якісно надавати послуги бездротового інтернет-доступу. При цьому найбільше шкодять домашні роутери. Ввести додаткову плату при імпорті Wi-Fi пристроїв можуть вже протягом трьох місяців.

Мітки:

інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create