Бізнесмени планують більше працювати, ніж відпочивати

Бізнесмени планують більше працювати, ніж відпочивати

Українці настільки прив'язані до роботи, що не можуть відірватися від неї навіть у відпустці. Цього року багато висококваліфікованих працівників замість пляжу і коктейлів віддадуть перевагу ноутбуку і напруженій праці.

Компанія Regus провела опитування серед 26 000 ділових людей з 90 країн, щоб дізнатися, яку частку відпустки вони витратять на роботу. Результати вражають: величезна кількість фахівців по всьому світу вважають, що їх робота не дозволяє їм відключити телефон навіть один раз у році.

41% респондентів по всьому світу повідомили, що у відпустці збираються працювати від одного до трьох годин на день, 39% планують дещо знизити свою звичайну активність, приділяючи увагу тільки листуванню по електронній пошті, дзвінкам і найбільш значущим аспектам роботи. 17% стверджують, що будуть працювати більше трьох годин на день.

У порівнянні зі своїми зарубіжними колегами, українці виявляють дещо менший трудоголізм. Тільки 21% з них зізналися, що збираються взяти з собою у відпустку ноутбук і продовжувати працювати, лише дещо знизивши звичайну активність. 35% ділових людей в Україні стверджують, що у відпустці збираються працювати від одної до трьох годин на день, а 11% планують витрачати на роботу більше 3 годин щодня.

При цьому жінкам вдається відірватися від робочого процесу легше, ніж чоловікам. Більше 42% чоловіків планують працювати у відпустці, скоротивши звичайну активність, тоді як серед жінок цей показник становить 34%. Від одного до трьох годин на день планують працювати 44% чоловіків і 35% жінок у всьому світі.

Мітки:

бізнес робота бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create