В Україні можуть початися "податкові канікули"

В Україні можуть початися "податкові канікули"

Ставку податку на додану вартість з 1 січня наступного року хочуть знизити до 9% з нинішніх 20% (з Нового року, по Податковому кодексу, цей податок і так знизять до 17%).

У Міністерстві доходів і зборів вже розробили проект закону, який незабаром зареєструють у парламенті, пише Сегодня. На думку чиновників міністерства, нове зниження ставки ПДВ принесе до бюджету 22 млрд грн - за рахунок того, щоб підприємства почнуть працювати законно і платити податки. Одночасно міністерство пропонує ввести податок в 1-2% на суму грошового обороту підприємства за рік (щоб збільшити надходження до бюджету, які через пониження ставок ПДВ можуть на деякий час знизитися).

У Раді кажуть, що у законопроекта - великі шанси на прийняття. «Десятиліттями депутати обговорюють цю тему. Мета зниження ПДВ - вивести економіку з тіні. Адже у нас близько 50% суб'єктів господарювання зовсім не платять податки! Низькі ставки простимулюють підприємства вийти з тіні і почати працювати у відкриту», - вважає перший заступник голови фракції Партії Регіонів Михайло Чечетов.

Мітки:

бізнес пдв бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create