Чиновники хочуть ввести єдині стандарти торгівлі

Чиновники хочуть ввести єдині стандарти торгівлі

 

З початку року загальний обсяг обороту роздрібної торгівлі в Україні збільшився на 11,6% порівняно з відповідним періодом минулого року і досяг 324 млрд гривень.

 

Як повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, тільки з початку цього року від суб'єктів господарювання, що займаються торговельною діяльністю, до бюджетів усіх рівнів надійшло 19,8 млрд грн. Тому розвиток сфери торгівлі входить в основні пріоритети роботи уряду.

 

За словами міністра, зараз перед владою стоять завдання щодо подальшого розвитку сфери торгівлі. Це стосується насамперед впровадження єдиних стандартів і правил організації та здійснення торговельної діяльності, відповідних кращим світовим стандартам; модернізації і розширення торговельної інфраструктури, впровадження у торговельну діяльність сучасних логістичних технологій, технологій фасування та зберігання товарів (що дозволить знизити рівень матеріальних втрат на шляху постачання товарів від виробника до кінцевого споживача), забезпечення якості та безпеки товарів, пропонованих на внутрішньому і зовнішньому ринку.

Мітки:

торгівля бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create