Світовий банк допоможе Україні захистити інвестиції в АПК

Світовий банк допоможе Україні захистити інвестиції в АПК

Кабмін і Світовий банк (СБ) візьмуть участь у розробці закону про захист іноземних інвестицій. Крім того, СБ продовжить свою роботу з підготовки земельної реформи в Україні. Ці теми обговорювалися під час зустрічі міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка та керівника аграрного сектора СБ Діни Умалі-Дейнінгер.

"Відносини України і СБ роблять позитивний вплив на розвиток вітчизняного аграрного сектора. Тому розглянуті сьогодні питання допоможуть посилити динаміку його розвитку", - зазначив Присяжнюк.

Він запропонував СБ взяти участь у розробці закону про захист іноземних інвестицій. Також міністр запропонував посилити співпрацю у підготовці земельної реформи.

Представники СБ погодилися налагодити співпрацю в цих напрямках. Керівник аграрного сектора СБ Діна Умалі-Дейнінгер запропонувала приєднатися до проведення детального аналізу родючості та якості українських грунтів.

Мітки:

апк інвестиції апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create