В Україні зростає кількість підприємців, що здійснюють торгівлю через інтернет

В Україні зростає кількість підприємців, що здійснюють торгівлю через інтернет

З початку поточного року (станом на 21 липня) в Україні зареєстровано 1 508 суб'єктів господарювання, що вказали роздрібну торгівлю, яка здійснюється фірмами поштового замовлення або через інтернет, основним видом своєї діяльності. Це 94 юридичних та 1414 фізичних осіб-підприємців. Про це повідомляє Державна реєстраційна служба України.

Як повідомляється, при цьому протягом минулого року в Україні було зареєстровано 1075 суб'єктів господарювання з таким видом діяльності, або 95 юридичних та 980 фізичних осіб-підприємців.

«З початку поточного року в Україні зареєстровано майже в 1,5 рази більше суб'єктів господарювання, що здійснюють торгівлю через пошту та інтернет, ніж за весь минулий рік, що свідчить про досить великий розвитк цього виду діяльності серед підприємців. І це не дивно, адже зараз люди дорожать своїм часом, і багато покупок здійснюють, не виходячи з дому», - сказав директор Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Олександр Барбелюк.

З початку нинішнього року (станом на 21 липня) в Україні зареєстровані 117 101 суб'єкт господарської діяльності - 26398 юридичних та 90703 фізичних осіб-підприємців.

Мітки:

торгівля інтернет бізнес бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create