Названий найбезпечніший браузер

Названий найбезпечніший браузер

Internet Explorer 10 розпізнав найбільшу кількість шкідливих сайтів, видавши відповідне попередження, у порівнянні з усіма іншими популярними браузерами. IE10 також швидше інших браузерів визначає шкідливі посилання, які знову з'явилися. Такий висновок міститься у звіті дослідницької компанії NSS Labs.

Дослідження пройшло з 13 березня по 9 квітня 2013 року. Ефективність захисту веб-браузерів була випробувана на 754 шкідливих посиланнях. При цьому дослідники заходили на одні й ті ж шкідливі сайти багаторазово. У загальній складності на кожен браузер довелося понад 18 тис. тестів. Використовувана операційна система - Microsoft Windows 8 Enterprise.

IE10 продемонстрував найбільш ефективний захист, виявивши шкідливі посилання в 99,96% випадках. На другому місці - Google Chrome 25/26, який показав ефективність 83,16%. Веб-браузери Safari 5 і Firefox 19 зайняли відповідно третє і четверте місця з показниками 10,15% і 9,92%. Opera 12 змогла виявити шкідливі посилання в 1,87% випадках.

Мітки:

internet explorer 10 браузер інтернет

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create