Україна може зайняти третє місце в світі з експорту зерна

Україна може зайняти третє місце в світі з експорту зерна

Українські аграрії в 2013/2014 маркетинговому році (МР, липень 2013 року - червень 2014) можуть поставити на зовнішні ринки рекордні для країни 29 млн. т. зерна, зайнявши тим самим третє місце в світі з експорту зернових. Про це повідомив  президент Української зернової асоціації (УЗА) Володимир Клименко.

"У нас буде рекордний експорт. Україна займе мінімум третє місце з експорту зерна. А може і друге", - сказав Клименко.

За його словами, валовий збір зерна в Україні в 2013 р. складе рекордні 57 млн. т. При цьому Клименко зазначив, що це не позначиться негативно на ціні на зернові. За його словами, сьогодні безпідставно говорити про зниження ціни на зерно.

"Ціни на 1 липня минулого року і на 1 липня цього року однакові", - сказав президент УЗА.

Клименко зазначив, що учасники ринку і Міністерство аграрної політики та продовольства підписали меморандум, який визначає умови роботи зернового ринку в поточному сезоні. Раніше передбачалося, що в цьому документі будуть визначені максимально можливі обсяги експорту. Однак, на думку президента УЗА, через очікування рекордного врожаю зерна необхідності в цьому немає.

Мітки:

апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create