В Україні встановлять єдині тарифи на нотаріальні послуги

В Україні встановлять єдині тарифи на нотаріальні послуги

КМУ прийняв законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про нотаріат", яким передбачається визначити чіткий перелік і розміри плати за надання нотаріусами послуг правового та технічного характеру, пише прес-служба Держпідприємництва України.

На сьогоднішній день відповідно до положень Закону України "Про нотаріат" від 02.09.1993 р. № 3425-XII перелік послуг технічного характеру, додаткових послуг, які не пов'язані з нотаріальними діями, а також розміри плати за їх надання встановлюються головними управліннями юстиції Мін'юсту в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Однак відсутність єдиної системи обчислення розміру такої плати призводить до встановлення в регіонах України різних тарифів за однакові нотаріальні послуги.

Для приватних нотаріусів передбачається встановити мінімальну і максимальну межі оплати за скоєні ними нотаріальні дії, що забезпечить прозорість оплати нотаріальних послуг. Розміри ставок та порядок сплати нотаріального збору будуть визначатися КМУ.

Отже, прийняття законопроекту дозволить створити єдину систему оплати нотаріальних послуг та, відповідно, мінімізувати витрати споживачів нотаріальних послуг і зробити такі послуги доступними для всіх верств населення.

Мітки:

нотаріус тарифи бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create