Не пропустіть! Знижка на автоматичний полив Hunter!

Не пропустіть! Знижка на автоматичний полив Hunter!

Компанія "ЛДМ Груп" робить системи автоматичного поливу для українців доступними! Зараз на автоматичний полив Hunter діє знижка - 15%.

Не пропустіть - висока якість за доступними цінами! Автоматичний полив Hunter дозволяє використовувати воду рівномірно й економно, запобігаючи перевитраті дорогого природного ресурсу. Відрізняється особливою конструкцією, а віялові і роторні зрошувачі встановлюються в необхідних для зрошення секторах, вони оснащуються надійними таймерами і включаються лише в той час, коли це дійсно необхідно.

Обладнання Hunter займає лідируючі позиції на ринку професійного поливального обладнання не тільки в Україні, а й у світі!

Директор підприємства "ЛДМ Групп", Беспалов Євген Валерійович: "Hunter надає можливість проводити полив в повністю автоматичному режимі і в найбільш сприятливий час доби, за заздалегідь заданим графіком, що не вимагає присутності людини. Це дозволяє заощадити не тільки особистий час, а й виключити витрати на оплату найнятого персоналу. Автоматичний полив - це сучасний та ефективний спосіб вирішити Ваші проблеми по догляду за садом, адже дощ буде йти саме тоді, коли це потрібно Вашим рослинам, рівномірно і в необхідній кількості".

Якщо вас це цікавить - тоді чекаємо дзвінків!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://landscaping.ub.ua/
  • +38 (044) 361-63-XX

Мітки:

автоматичний полив товари

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create