Австралія спростила порядок оформлення віз українцям

Австралія спростила порядок оформлення віз українцям

З 22 липня 2013 року австралійська сторона вводить спрощений порядок оформлення громадянам України віз для в'їзду до Австралії з метою туризму, відвідання родичів або друзів і бізнесу (без права на працевлаштування) із запланованим терміном перебування до трьох місяців. Про це повідомили у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України.

З метою оформлення відповідної візи заявники заповнюють розміщену на веб-сайті Департаменту Імміграції і Громадянства Уряду Австралії (http://www.immi.gov.au/e_visa/e600.htm) електронну візову анкету та надсилають її в цей Департамент електронною поштою. У разі прийняття позитивного рішення щодо візового клопотання апліканта йому буде направлено електронного листа - підтвердження про наявність дозволу на в'їзд до Австралії. Цей документ повинен бути роздрукований і наданий заявником при перетині державного кордону Австралії разом з паспортним документом.

Громадяни України можуть також у звичайному порядку звертатися до Посольства Австралії в Російській Федерації з клопотаннями про оформлення ним відповідних віз, зазначили в МЗС.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create