В Україні будуть активно виробляти біопаливо

В Україні будуть активно виробляти біопаливо

У вітчизняному АПК є достатня сировинна база для виробництва біоетанолу, біогазу, твердого біопалива та інших його видів. Тому в Україні найближчим часом будуть підготовлені програма розвитку виробництва енергії з біологічної сировини і план дій на 2013-2014 роки.

Про це йшлося на нараді в Міністерстві аграрної політики та продовольства за участю фахівців відомства та науково-дослідних установ НААНУ.

На сьогоднішній день в українському аграрному секторі сформована потужна база для виробництва біоетанолу, біогазу, твердого біопалива та інших його видів. Тому, на переконання директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагропроду Олександра Григоровича та директора Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків - академіка НААНУ Миколи Роїка, необхідно виробити узгоджений план дій на найближчі два роки і програму розвитку виробництва біологічних видів палива та енергії з біологічної сировини.

Мітки:

апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create