Аптеки вказуватимуть ціни на зовнішній рекламі

Аптеки вказуватимуть ціни на зовнішній рекламі

МОЗ дозволило аптекам вказувати ціни на зовнішній рекламі. Наказом від 03.07.2013 р. № 572 МОЗ вніс зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

З документу виключено абзац 2 пункту 2.12 розділу II, що встановлює неприпустимість використання будь-яких відомостей, що містять твердження щодо рівня або іншої ознаки цін і соціальної спрямованості аптечного закладу, у вивісках і зовнішній рекламі.

Нагадаємо, що незаконність цієї норми підтвердив Вищий адміністративний суд в ухвалі від 18.06.2013 р. у справі № К/800/19905/13. Оскільки Законом «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» безпосередньо не передбачена можливість визначення в ліцензійних умовах спеціальних вимог до найменування установи, в якій здійснюється ліцензований вид діяльності, вивісок та зовнішньої реклами на будівлі, аптеки мають право розміщувати на вивісках та зовнішній рекламі інформацію про ціни та інші відомості соціальної спрямованості.

Мітки:

аптеки ліки ціни реклама бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create