В Україні падає попит на валюту

В Україні падає попит на валюту

В Україні кілька місяців спостерігається тенденція щодо зниження попиту на валюту, і в червні різниця між купівлею і продажем склала 5,3%. При цьому обсяг депозитів в іноземній валюті повільно, але збільшується.

Так, станом на 1 липня 2013 обсяг валюти, купленої банками у населення, склав $ 1,288 млрд, а обсяг проданої валюти - $ 1,22 млрд. Приміром, у квітні поточного року населенню було продано $ 1,45 млрд. Обсяг же валютних вкладів фізичних осіб лише за місяць виріс на $107,9 млн і склав $ 22,480 млрд.

«Зниження попиту на готівкову валюту, в першу чергу, пов'язано з сезонним фактором - влітку велика частина накопичених коштів витрачається на відпустку, відпочинок і заготовки. По-друге, тривала відносна стабільність курсів іноземних валют (насамперед, долари) до національної валюти наочно демонструє більшу прибутковість вкладів саме в гривні і практично виключає можливість заробітку на курсових коливаннях. І хоча на даний момент вклади в національній валюті користуються найбільшою популярністю, валютні депозити ростуть за рахунок того, що населення розміщує свою валюту, яку раніше зберігало вдома», - зазначив в.о. начальника казначейства АКБ «Індустріалбанк» Геннадій Литвинов.

Мітки:

валюта фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create