Який бізнес найцікавіший для українців

Який бізнес найцікавіший для українців

Українці найчастіше реєструють бізнес, який пов'язаний з транпортними послугами. За даним Державної реєстраційної служби цей сегмент становить майже 6%.

З початку року (станом на 28 липня 2013 року) в Україні зареєстровано 7009 суб'єктів господарювання, які декларують свою діяльність у сфері транспорту, з них 1 022 - юридичні особи, 5987 - фізичні особи-підприємці.

"Цього року в Україні зареєстровано 121 315 суб'єктів підприємницької діяльності або 27438 юридичних та 93877 фізичних осіб-підприємців, при цьому частина суб'єктів господарювання з основним видом діяльності у сфері транспорту складає 6%", - розповів директор департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Укрдержреєстру Олександр Барбелюк.

Найчастіше новостворений бізнес, пов'язаний з наданням транспортних послуг, визначає основним видом своєї діяльності "вантажний автомобільний транспорт" (відповідно до класифікації видів економічної діяльності). Це близько 3 348 суб'єктів господарювання або 374 юридичних та 2 974 фізичних особи-підприємця. Ця частина становить майже половину (48%) від новостворених суб'єктів підприємницької діяльності, які будуть працювати в транспортній сфері.

Другу позицію за популярністю займає надання послуг таксі, де з початку року зареєстровано 1 663 суб'єкта господарювання або 24 юридичних та 1639 фізичних осіб-підприємців.

Варто відзначити, що минулого року в Україні зареєстровані 10 513 суб'єктів господарювання, які декларують свою діяльність у сфері транспорту, це - 1632 юридичних особи, 8 881 - фізична особа-підприємець.

Мітки:

українці бізнес бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create