Урожай кави під загрозою

Урожай кави під загрозою

Глобальне потепління може залишити людей без кави. Через зростання температури в основних "кавових" країнах різко впали врожаї. І тут же вгору поповзли ціни.

Найсильніший удар випробує арабіка, на яку припадає близько 75% світового споживання. Плантації цього сорту займають величезні площі. Але дерево арабіки дуже капризне: йому подавай температуру від 18 до 21 градуса С. Трохи вище або нижче, і врожай різко падає. Та й зерна виростають зовсім не ті.

Примхлива арабіка і до вологи. При формуванні бутонів дереву потрібна суша, а при цвітінні, навпаки, волога. При рості і дозріванні плодів взагалі потрібні дощі, причому інтенсивні. На жаль, таке погодне благоденство клімат надає арабіці все рідше. Зате погодні катаклізми посилає все частіше. Так у Східній Африці та Центральній Америці "бал" починають правити різкі коливання клімату, особливо лютують посухи. Різке потепління насувається на Колумбію - одного з головних виробників кави.

До речі, ще один великий любитель кави - "бурильний молоток". Цей жучок знищує кавові зерна на півмільярда на рік. Ще 100 років тому він не виходив за межі Екваторіальної Африки. Але завдяки все тому ж потеплінню, він стрімко поширюється.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create