Росія включила червоне світло продукції Roshen

Росія включила червоне світло продукції Roshen

Росспоживнагляд оприлюднив офіційне повідомлення про заборону ввезення кондитерських виробів української корпорації Roshen через вміст в молочному шоколаді заборонених речовин.

"Федеральна служба по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини повідомляє, що при здійсненні державного нагляду за обігом харчової продукції при дослідженні кондитерських виробів, вироблених на фабриках Кондитерської корпорації Roshen (Україна), виявлено порушення вимог законодавства в галузі санітарно-епідеміологічного благополуччя людини (органолептичні показники, токсичні домішки) та законодавства у сфері захисту прав споживачів (невідповідність інформації про харчової цінності продукції, вказаної на етикетці)", - наголошується в повідомленні.

Відзначається, що в шоколаді молочному Roshen виявлено бензапірен, що володіє канцерогенними властивостями і властивостями біоакумуляції. "Це вказує на відсутність необхідного контролю за продовольчою сировиною для виробництва кондитерських виробів", - зазначають у Росспоживнагляді.

"Дані факти свідчать про системні порушення фабриками Кондитерської корпорації Roshen вимог, що пред'являються до якості і безпеки продукції", - йдеться в повідомленні.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create