У Кабміні бачать порятунок в аграрному секторі

У Кабміні бачать порятунок в аграрному секторі

Аграрний сектор має стати локомотивом зростання економіки України і її експортного потенціалу, заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

При цьому він підкреслив, що стратегічно важливим для галузі є впровадження новітніх технологій в аграрному секторі, зокрема, наукових розробок, які проводить Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН. "Наша країна завжди славилася вугіллям, металом і, я переконаний, буде ще більше славитися аграрним сектором", - зазначив Арбузов.

Перший віце-прем'єр також підкреслив, що Україна стоїть на порозі створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. "Це відкриває нові колосальні можливості для експорту продукції агропромислового комплексу. Потенційне збільшення обсягів експорту вимагає і удосконалення технологій в агропромисловому секторі", - сказав він.

У свою чергу, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк зазначив, що сьогодні з вирощування багатьох сортів зернових Україна є лідером, і наші підприємства успішно експортують продукцію на європейські ринки.

Мітки:

апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create