У Києві подорожчали груші

У Києві подорожчали груші

За даними щоденного моніторингу проекту "АПК-Інформ: овочі та фрукти", на київському оптовому ринку "Столичний" ціни на груші з минулого тижня виросли на чверть, і сьогодні цю продукцію пропонують за 10 грн / кг (0,95 євро / кг).

Зазначимо, що в такий же період роком раніше груші в українській столиці коштували на 23% дешевше, ніж сьогодні.

Однак на інших основних оптових ринках країни відзначалася тенденція до зниження цін на груші, і "Столичний" у цьому плані скоріше можна назвати винятком.

Так, на дніпропетровському оптовому ринку "Озерка" груші за тиждень стали дешевшими на 9%, і сьогодні цю продукцію пропонують за 10 грн / кг (0,95 євро / кг). При цьому наприкінці липня 2012 груші в Дніпропетровську коштували в середньому в два рази дешевше, ніж сьогодні.

На львівському оптовому ринку "Шувар" ціни на груші з минулого тижня не змінилися, і на сьогоднішній день цю продукцію також відвантажують по 8 грн / кг (0,76 євро / кг). При цьому відзначимо, що наприкінці липня роком раніше груші у Львові коштували на 23% дорожче.

Мітки:

апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create