Samsung випередив Apple з продажу смартфонів

Samsung випередив Apple з продажу смартфонів

Аналітична компанія IDC надала звіт по ринку смартфонів за II квартал, згідно з яким Samsung все ще випереджає Apple, проте обидва лідери показали спад продажів.

За даними документа, загальна ринкова частка південнокорейської Samsung за підсумками квітня-червня цього року скоротилася з 32,2% до 30%. При цьому в кількісному вираженні постачання в компанії зросли з 50,3 мільйонів до 72,4 мільйонів штук. Відзначається, що зростання поставок було забезпечене не тільки новинкою Galaxy S4, але і його попередником - Galaxy S3, на який Samsung пропонувала значні знижки.

Що стосується частки каліфорнійської Apple, у минулому кварталі вона скоротилася з 16,6% до 13,1%. Постачання зросли з 26 мільйонів до 31,2 мільйонів смартфонів, що робить Apple другим найбільшим виробником смартфонів. Фахівці IDC відзначають, що приріст продажів є для Apple мінімальним за весь час присутності компанії на ринку смартфонів.

"Крім того, що Samsung і Apple залишаються домінуючими гравцями на ринку, вони ще й єдині великі гравці, які активні на ринку смартфонів верхньої цінової категорії, хоча останні устремління інших вендорів вказують на те, що вони також хотіли б поборотися за ринок апаратів вищої цінової категорії", - сказав аналітик IDC Рамон Ламас.

Згідно з даними фахівців, зниження попиту на "яблучні" пристрої пов'язане насамперед з перенасиченістю ринку дорогими смартфонами. Іншою причиною є і те, що багато споживачів "завмерли в очікуванні" нового iPhone 5S, вихід якого намічений на осінь поточного року.

Мітки:

мобільні технології

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create